Wyniki wyborów samorządowych w Gminie Walce

Radni do Rady Gminy W a l c e
wybrani w wyborach w dniu 12 listopada 2006 r.

Nr okręgu
Imię i nazwisko radnego
Nazwa komitetu wyborczego
Liczba otrzymanych głosów
 
1
Brożec
Paweł Nossol
 
 
Elżbieta Kozok
 
KWW Mniejszość
 Niemiecka
 
KWW Mniejszość
 Niemiecka
 
183
 
 
222
2
Kromołów
Urszula Malkowska
 
KWW Mniejszość Niemiecka
 
bez głosowania
3
Rozkochów
 
Piotr Morawiec
 
 
Anna Gorek
KWW Mniejszość Niemiecka
 
 
KWW Mniejszość Niemiecka
bez głosowania
 
 
bez głosowania
4
Stradunia
 
Piotr Nossol
 
 
Stefania Brabańska
 
KWW Mniejszość Niemiecka
 
 
KWW Mniejszość Niemiecka
bez głosowania
 
 
bez głosowania
5
Grocholub
Zabierzów
 
Antoni Badura
 
 
Romuald Szczepanek
KWW Mniejszość Niemiecka
 
 
KWW Mniejszość Niemiecka
bez głosowania
 
 
bez głosowania
6
Walce
 
Margot Gramala
 
 
Józef Nossol
 
 
Jerzy Kopacz
 
Darosław Wieczorek
 
 
Jan Kubicz
 
KWW Mniejszość Niemiecka
 
 
KWW Mniejszość Niemiecka
 
 
KWW LZS Walce
 
KWW LZS Walce
 
 
KWW LZS Walce
 
154
 
 
196
 
 
152
 
173
 
 
168
 
 
7
Dobieszowice
 
 
Leszek Kłosowski
 
KWW P.Leszka Kłosowskiego
47
 
 
 
Frekwencja wyborcza w gminie Walce wyniosła 26,15 %
Poparcie dla Wójta Gminy wyraziło 89,0 % wyborców.
 
Liczba głosów ważnych oddanych za wyborem Wójta Gminy
Bernarda Kubata                                                                                    1. 076
 
Liczba głosów ważnych oddanych przeciw wyborowi Wójta Gminy       133
 
  
 
Pozostali kandydaci do Rady Gminy Walce nie wybrani:
 
Liczba otrzymanych głosów
Okręg Nr 1 Brożec
 
  1. KWW Bezpieczna i ekologiczna wieś
      Suchiński Sebastian                                                                       59
 
Okręg Nr 6 Walce
 
  1. Komitet Wyborczy Mniejszość Niemiecka
      Bania Edward                                                                                142
      Dembończyk Edyta                                                                        148
      Głombik-Machura Irena                                                                 145
     
  1. KWW LZS Walce
      Juraszek Dorota                                                                           120
      Wieczorek Bernard                                                                       142
 
Okręg Nr 7 Dobieszowice
 
  1. Komitet wyborczy Mniejszość Niemiecka
       Tobias Jan                                                                                    26