Menu pomocnicze

Komunikat dla właścicieli nieruchomości niezamieszkałych

Związek Międzygminny „Czysty Region” przypomina, że nieruchomości niezamieszkałe, na których powstają odpady komunalne (firmy, instytucje), od 1 lipca zostały objęte selektywną zbiórką papieru i bioodpadów.
Ze względów ekonomicznych i technicznych nie ma już możliwości zbierania odpadów w pojemnikach o pojemności 60 l., a w przypadku niektórych frakcji również 660 l. W związku z wprowadzeniem dwóch nowych frakcji, zmieniły się również stawki opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla tego rodzaju nieruchomości.

Dlatego prosimy wszystkich właścicieli nieruchomości niezamieszkałych i mieszanych, którzy do tej pory nie złożyli nowych deklaracji o bezzwłoczne uregulowania przedmiotowej sprawy.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących nowego systemu gospodarki odpadami prosimy o kontakt z Biurem Informacji i Obsługi Mieszkańców Związku, tel. 77 446 11 93 lub końcówka 97. Ze Związkiem można się także skontaktować wysyłając maila na adres lub za pośrednictwem  strony www.czystyregion.pl (zakładka „Zgłoś problem”) oraz profilu na portalu Facebook.

07.11.2019
Przewiń do góryStrzałka do góry