Menu pomocnicze

Taniec i integracja w GOK Walce

 Podsumowanie Warsztatów Tanecznych w GOK Walce

W ostatni weekend września w Gminnym Ośrodku Kultury w Walcach młodzi Czesi z partnerskiej dla Walec Malej Moravki oraz młodzi walczanie spotkali się na warsztatach tanecznych w sali waleckiego domu kultury. Był to czas integracji ludzi mówiących różnymi, choć podobnymi do siebie językami, rozwijania umiejętności tanecznych oraz poznawania pięknych zakątków gminy Walce oraz Opolszczyzny. Zajęcia odbywały się w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. PRZEKRACZAMY GRANICE.
  
DOCRelacja z II tury warsztatów tanecznych.doc


  DSC_0047.jpeg
 

  DSC_0510.jpeg
DSC_0592.jpeg  
DSC_0029.jpeg
 

Gminny Ośrodek Kultury w Walcach oraz partnerska gmina Malá Morávka informują, że w dniach 24-25.09.2011 r. w sali GOK odbędą się "Warsztaty taneczne dla dzieci polskich i czeskich".

Więcej informacji w załącznikach poniżej

PDFplakat_ogłoszenie prasowe_jesień.pdf


 Podsumowanie Warsztatów Tanecznych w GOK Walce

Niespożyte siły dzieci sprawiły, że dość forsowny pod względem fizycznym weekend 11-12 czerwca 2011 okazał się bardzo udany dla młodych Polaków i Czechów, którzy spotkali się w Gminnym Ośrodku Kultury w Walcach na warsztatach tanecznych dla dzieci polskich i czeskich. Zajęcia odbywały się w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. PRZEKRACZAMY GRANICE.

 DOCRelacja z warsztatów tanecznych.doc


                        01DSC_1.jpeg DSC_0063_2.jpeg DSC_0081_3.jpeg
                       DSC_0083_4.jpeg DSC_0121_5.jpeg DSC_0160_6.jpeg


 Czesko – polskie dialogi na dwie nogi, czyli: zajęcia taneczne, wycieczki, zabawy integracyjne – oto co w najbliższym czasie czeka młodych Polaków i Czechów w Walcach. 11-12 czerwca 2011 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Walcach odbędą się Warsztaty taneczne dla dzieci polskich i czeskich. Zajęcia odbywać się będą w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. PRZEKRACZAMY GRANICE.

Więcej informacji w załącznikach poniżej

PDFInfo_medialna_Warsztaty taneczne.pdf

PDFplakat_ogłoszenie prasowe.pdf
 


Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa.
PRZEKRACZAMY GRANICE
 

03.06.2011
Przewiń do góryStrzałka do góry