Menu pomocnicze

Muzyczny Dzień Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury w Walcach - relacja

Muzyczny Dzień Kobiet

W sobotni wieczór  10 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Walcach odbył się muzyczny koncert z okazji Dnia Kobiet. Koncert ten nie był skierowany tylko do pań, ale również do towarzyszących im panów.

Na scenie zaprezentowały się dwa zespoły: działający przy GOK Walce i świetnie się rozwijający „Mimesis”, grający muzykę „dla wszystkich” oraz trio Orłowski–Grubiak-Orłowski z muzyką rozrywkową w repertuarze.

Miłym zaskoczeniem dla zespołów była dobrze bawiąca się publiczność, angażująca się we wspólne wykonywanie piosenek takich jak: „Skłamałam”, „Jeny”, „Ale jestem”, „I love Rock`n`roll”, „Alleluja”, Stanisława Sojki "Tolerancja", czy piosenek z repertuaru Agnieszki Osieckiej… W czasie swoich występów artyści nie mieli trudnego zadania, by porwać widownię nie tylko do wspólnego śpiewania refrenów wspomnianych piosenek, co się odbywało przy rytmicznym klaskaniu publiczności, ale również do dobrej zabawy w nuceniu piosenek z podziałem na głosy. Za udane koncerty publiczność nagradzała artystów na stojąco gorącymi oklaskami.

Beata Cygan

 

DSC_0006.jpeg DSC_0009.jpeg DSC_0016.jpeg DSC_0031.jpeg

DSC_0033.jpeg DSC_0060.jpeg DSC_0065.jpeg

15.03.2012
Przewiń do góryStrzałka do góry