Menu pomocnicze

Jesienią w kulturze

Gminny Ośrodek Kultury w Walcach przygotował nową, jesienną „ramówkę” zajęć stałych prowadzonych w domu kultury.

Zapraszamy do udziału w zajęciach osoby w każdym wieku: od najmłodszych do najstarszych. Organizujemy jednocześnie, wraz z nowym rokiem szkolnym, kolejny nabór uzupełniający na dotychczas prowadzone zajęcia – jeżeli jesteś zainteresowana czy zainteresowany którąś z proponowanych przez nas twórczych form spędzania wolnego czasu, zapraszamy Cię do wzięcia w nich udziału. Jesteśmy też otwarci na Państwa propozycje organizowania innych zajęć, kursów itp. – prosimy o kontakt na nr tel. 77 46 60 113 – dołożymy wszelkich starań, aby pozytywnie odpowiedzieć na Wasze propozycje.

Z przyjemnością pragniemy również zaprosić Państwa na wyjątkowy koncert zespołu „Trzy Korony”, założonego przez Krzysztofa Klenczona, który odbędzie się 13 października o godz. 19.00 w sali GOK. Któż z nas nie wspomina z sentymentem takich przebojów Klenczona, jak: „Kwiaty we włosach” czy „10 w skali Baeuforta” – będziemy je mogli usłyszeć w Walcach! PDFPlakat.pdf

Natomiast w dniach 17 – 18 listopada 2012 r. na scenie waleckiego domu kultury odbędzie się 21. już Festiwal Chórów i Zespołów Śpiewaczych Mniejszości Niemieckiej. Z kolei 6 grudnia zaprosimy Państwa, wraz z najmłodszymi pociechami na bardzo emocjonujące spotkanie ze Świętym Mikołajem. O szczegółach tych imprez będziemy informować w późniejszym terminie.

Liczymy, że w przedstawionej przez nas ofercie znajdą Państwo coś interesującego dla siebie i swoich bliskich.

Grzegorz Cebula

dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Walcach

 

17.09.2012
Przewiń do góryStrzałka do góry