Menu pomocnicze

„Seniorze – nie daj się oszukać w internecie!”

Komenda Powiatowa Policji w Krapkowicach wraz z Rzecznikiem Praw Konsumenta organizuje debatę społeczną pn. „Seniorze – nie daj się oszukać w internecie!” obejmującą w swojej tematyce zagrożenia płynące z korzystania z sieci Internet.
Ww. debata odbędzie się 9.06.2022 roku o godzinie 10:00 w Krapkowickim Domu Kultury znajdującym się przy ulicy Prudnickiej 7.
W związku z powyższym zwracam się z uprzejmą prośbą o umieszczenie następującej informacji jako powiadomienie w mobilnej aplikacji „Gmina Krapkowice” wraz z grafiką znajdującą się w załączniku:
Komenda Powiatowa Policji w Krapkowicach organizuje debatę społeczną pod nazwą „Seniorze – nie daj się oszukać w internecie!”, która odbędzie się w dniu 09.06.2022r. o godzinie 10:00, obejmującą w swojej tematyce zagrożenia płynące z korzystania z sieci Internet, która odbędzie się w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 w Krapkowicach (kino). Zasadniczym celem debaty jest przedstawienie zasad bezpiecznego korzystania z internetu oraz przedstawienie najczęstszych błędów popełnianych przez ofiary cyberataków. Zostaną również omówione zagadnienia dotyczące metod i technik działania przestępców, jakie dane należy chronić w sieci, podszywanie się w sieci, zwrócenie uwagi na mało wiarygodne promocje i inwestycje, zagrożenia płynące z zainstalowania oprogramowania do zdalnej obsługi komputera oraz inne zagadnienia związane z cyberzagrożeniami. W związku z powyższym zainteresowanych mieszkańców serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w przedmiotowej debacie.
debata 9.6.22.jpeg
 
03.06.2022
Przewiń do góryStrzałka do góry