Menu pomocnicze

Oktoberfest - Biesiada w Straduni

W   sobotę  21  października  na   sali O.S.P.   odbyła się pierwsza w historii Biesiada w Straduni  tzw. Oktoberfest.
Organizatorami Biesiady były wspólnie - Straż Pożarna, LZS oraz Rada Sołecka.
Impreza zaczęła się o godz.17,00
O godzinie 18,00 poprzez łącze internetowe na żywo ze Slonskiygo Radia prosto z Aachen w Niemczech popularny DJ Chris(Krzysiu Czerwionka) zagrał dla nas biesiadne i szlagrowe hity.
O 18.30 przyjechała 17-osobowa Orkiestra Dęta z Ostropy / Gliwic. Po nastrojeniu wszystkich instrumentów (ale tego było!) punktualnie o 19.00 rozpoczęli swój występ.
Gości non-stop przybywało. Po pierwszym występie nastąpiło oficjalne otwarcie Oktoberfestu przez Wójta Gminy Walce Piotra Miczka.
Wśród bawiących się gości byli m.in. zastępca wójta pan Bernard Kubata, prezes młyna Diamant pan Tomasz Bednarski z rodziną, państwo Urbaś z firmy Budmat oraz oczywiście nasz sołtys pan Henryk Drescher wraz z żoną.
Nie zapominamy tutaj o pozostałych gościach i cieszymy się z wszystkich osób, które przybyły na naszą Biesiadę.
O 21 sala pękała w szwach. Zabawa była przednia.
Po godzinie 22 nastąpiło główne losowanie loterii fantowej w której rozlosowano DVD, alkomat, komplet szklanek do piwa oraz atrakcyjne talony - przejażdżkę harleyem, wyjazd na narty, naukę w tenisa ziemnego, bon zakupowy do sklepu spożywczego oraz talon obiadowy do karczmy.
Orkiestra grała do godziny 24. Pożegnaliśmy ją gorącymi oklaskami i zaprosiliśmy ich za rok. Następnie ponownie czas umilał nam DJ Chris, który grał już do końca imprezy.
Podsumowując - pierwsza Biesiada w Straduni była bardzo udana
Na końcu chcemy bardzo podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do wspaniałej organizacji oraz sponsorom za pomoc w ufundowaniu nagród w loterii fantowej.
Do zobaczenia za rok!!!
Tekst opracował i zdjęcia przekazał: Krzysztof Miczka
 
 
23.10.2006
Przewiń do góryStrzałka do góry