Menu pomocnicze

Złote i Diamentowe Gody par małżeńskich z Gminy Walce

                                Obraz 015.jpeg
11 par małżeńskich obchodziło w mijającym roku w naszej gminie -50 lecie pożycia małżeńskiego, a dwie kolejne pary świętowały Diamentowe Gody. Na uroczyste spotkanie, które odbyło się 14 grudnia w sali urzędu gminy przybyło tylko 8 par, pozostali Jubilaci ze względów zdrowotnych nie mogli uczestniczyć w spotkaniu.
Gości przywitała pani Gertruda Faszynka – z-ca kierownika USC oraz wójt Bernard Kubata, który również wręczył Jubilatom medale „ Za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznane przez Prezydenta RP. W spotkaniu wzięła też udział pani Helena Kochan z-ca wójta, która wręczyła gościom kwiaty. Tegoroczni jubilaci to: Cecylia i Antoni Sojka z Walc, Anna i Albert Szczepanek z Zabierzowa, Teresa i Józef Szwarzer z Walc, Magdalena i Tadeusz Pająk z Rozkochowa, Elfryda i Alfred Juraszek z Walc, Elżbieta i Antoni Gajda ze Straduni, Helena i Robert Kapolka z Grocholubia, Weronika i Walter Szady z Brożca.
Na spotkaniu zabrakło państwa: Elfrydy i Wilhelma Wesolly z Walc, Elżbiety i Feliksa Gabrisz z Walc, Berty i Fryderyka Samson z Brożca, Elżbiety i Horsta Kosubek z Walc oraz Marii i Władysława Bania z Dobieszowic.
Obraz 015.jpeg

19.12.2007
Przewiń do góryStrzałka do góry