Menu pomocnicze

Wieś Stradunia ma swoją stronę internetową.

Nasza wieś... Wasz świat!
Strona www.stradunia.pl powstała 13 lutego 2006 z idei forum, które założone zostało 27 listopada 2005 roku. Strona zawiera informacje o wsi Stradunia – zarówno archiwalne jak i obecne, jest na bieżąco uzupełniana newsami oraz  galeriami zdjęć pochodzącymi z tym co się u nas dzieje – imprez, biesiad, meczów, wydarzeń ...Stronę prowadzi Krzysztof Miczka. Bannery strony są autorstwa Kasi Jasik.
Redaktorzy strony zapraszają do odwiedzenia strony internetowej Straduni! Znajdą tam Państwo najnowsze informacje pochodzące prosto z serca tej pięknej wsi - wydarzenia, relacje, galerie zdjęć, forum.
                                           Krzysztof Miczka - redaktor strony
Inicjatorom pomysłu, redaktorom strony, autorom ciekawych tekstów, zdjęć -   tym którzy promują wieś Stradunię i zarazem Gminę Walce w nieograniczonym świecie wirtualnej przestrzeni poświęcając swoje środki, czas dla społeczności mieszkajacej i wywodzącej się ze Straduńskiej i Waleckiej ziemi rozsianych po całym świecie, należą się słowa uznania i wielkiej podzięki. Wasz zapał i incjatywa niech będzie inspiracją dla innych. Życzymy Wam, aby statystyki wejść na stronę rosły w bardzo szybkim tempie, a komentarze internaułtów były zawsze przychylne i przyjaźne.                       
                                       Władze samorządowe Gminy Walce    
Z inicjatywy redaktorów strony www.stradunia.pl we współpracy z Radą Sołecką powstał pierwszy w historii kalendarz o Straduni.
Jest to jednostronnicowy kalendarz zawierający oprócz wyszczególnionych miesięcy i dni cztery zdjęcia przedstawiające wieś Stradunia - kosciół,ulicę Opolską,Starą Odrę i kasztan obok szkoły.Na dole kalendarza znajdują się loga straduńskich firm,sponsorów kalendarza.Kalendarz został wydany w ilości 1000 sztuk.Uroczyste rozdanie nastąpiło w straduńskim kościele na Pasterce w Boże Narodzenie.
Kalendarze są dostępne u wszystkich siedmiu jego sponsorów oraz w Niemczech - Aachen,Monachium i w Berlinie.
02.02.2007
Przewiń do góryStrzałka do góry