Menu pomocnicze

Pan Franciszek Stokłosa z Kromołowa obchodzi 100 urodziny

Nie każdemu jest dane, by po stu latach życia mógł wrócić myślami do młodzieńczych lat. Życie tego nie poskąpiło Panu Franciszkowi Stokłosa z Kromołowa w gminie Walce, który 2 maja br. obchodził swoje setne urodziny.
Jubileuszowe uroczystości rozpoczęły się o godzinie 9.00 pochodem do domu Pana Franciszka, gdzie Solenizant otrzymał wiele życzeń od rodziny i sąsiadów.
W imieniu Władz Samorządowych życzenia złożył Wójt Gminy Walce Pan Bernard Kubata, Sołtys Kromołowa Pani Krystyna Hruzik wraz z Radą Sołecką, przedstawiciele Mniejszości Niemieckiej i Ochotniczej Straży Pożarnej.
O godzinie 1000 w kościele pw.Wszystkich Świętych w Brożcu odbyła się uroczysta Msza święta, której przewodniczył ksiądz proboszcz Henryk Wollny. Podczas homilii został odczytany list gratulacyjny od abp. Alfonsa Nossola.
Całość uświetniła swoją obecnością miejscowa orkiestra dęta. 
Po uroczystościach kościelnych Jubilat wraz z rodziną i zaproszonymi gośćmi udał się do jednej z pobliskich restauracji aby dalej świętować ten zacny jubileusz.
Panu Franciszkowi życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, nieustającego uśmiechu oraz sił i wytrwałości niezbędnych do świętowania kolejnych jubileuszy.     
            HPIM1801.jpeg HPIM1799.jpeg HPIM1792.jpeg
            HPIM1798.jpeg HPIM1795.jpeg HPIM1793.jpeg
                                    HPIM1802.jpeg

                    
09.05.2007
Przewiń do góryStrzałka do góry