Menu pomocnicze

Festyn Sportowo-Rodzinny w Straduni

W Straduni 16-18 lipca już po raz 9 odbył się festyn sportowo-rodzinny. Organizatorem imprezy był LZS Stradunia przy współpracy z Gminą Walce oraz licznymi sponsorami. W tym roku po raz pierwszy odbył się nocny turniej tenisa ziemnego, którego zwycięzca został Mateusz Plosczyca. W tym samym czasie zadebiutował również towarzyski turniej skata sportowego, pierwsza nagroda przypadła Romanowi Miczka.
W sobotę podczas deszczu, mieszkańcy Straduni oraz sąsiednich okolic bawili się przy muzyce prawie do białego rana. Namiot, który był rozstawiony na boisku spełnił swoją rolę, wszyscy mieli się gdzie schronić i nie trzeba było przerwać zabawy tak jak w zeszłym roku. W niedzielę dominowała piłka nożna, do rywalizacji o główną nagrodę zgłosiło się 11 drużyn. Pierwsze mecze rozegrano w ulewnym deszczu, który nie przestraszył zawodników i zawody rozegrano do końca. 1 miejsce w turnieju zajęli WALCZANI, 2 miejsce AGROLAND, a 3 miejsce INTER MECHNICA.
Całej imprezie towarzyszyły różne konkursy i zabawy. Podczas całego weekendu na boisku w Straduni bawiło się około 700 osób.

 

IMG_0025.jpeg IMG_0083.jpeg IMG_0114.jpeg IMG_0140.jpeg
IMG_0153.jpeg IMG_0159.jpeg IMG_1930.jpeg

 

27.07.2010
Przewiń do góryStrzałka do góry