Menu pomocnicze

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW MIEJSCOWOŚCI WALCE

logo kanalizacja kolor - Kopia.jpeg


Informacja

W związku z realizowaną inwestycją współfinansowaną ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Walce i Grocholub” informujemy, że od dnia 08.08.2011r. do dnia 20.08.2011r. zostanie wyłączona z ruchu ul. Opolska w Walcach na odcinku od skrzyżowania ul. 1-go Maja z ul. Opolską do skrzyżowania ul. Opolskiej z ul. Zamkową w kierunku Dobieszowic. Mieszkańcom zamkniętego odcinka zostanie umożliwiony dojazd do posesji.

Objazd zostanie zorganizowany ulicą Zamkową.
Zamknięcie ulicy Opolskiej na w/w odcinku związane jest z koniecznością podłączenia nowobudowanej kanalizacji sanitarnej do istniejącego systemu.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.


 

Informacja dla właścicieli nieruchomości zabudowanych 
lub w trakcie budowy w miejscowości Walce i Grocholub

W związku z realizowaną inwestycją współfinansowaną ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Walce i Grocholub” zwracamy się z prośbą do mieszkańców, zainteresowanych przyłączeniem do nowobudowanej sieci kanalizacyjnej, a których posesje nie zostały wcześniej objęte obecnie realizowanym projektem budowy kanalizacji, o zgłaszanie się do Urzędu Gminy w Walcach pok. nr 7 do dnia 11 lutego 2011.


W związku z realizacją projektu pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej w ramach porządkowania gospodarki ściekowej na terenie gminy Walce” informujemy o rozpoczęciu w dniu 29.06.2010 r. budowy kanalizacji sanitarnej w miejscowości Walce. Prace budowlane zaczęły się od ulicy Zamkowej wraz z ulicami do niej przyległymi. O dalszych etapach realizacji inwestycji będziemy informować na bieżąco.
Prosimy o wyrozumiałość za okresowe utrudnienia w ruchu drogowym.

 

01.07.2010
Przewiń do góryStrzałka do góry